SGHK

Systém generálního a hlavního klíče

Pod značkou FAB se vyrábí mechanické systémy generálního klíče už 100 let. Jejich kvalitu a spolehlivost měly možnost ocenit deseti-tisíce zákazníků.

POUŽITÍ

Vhodné pro projekty středního rozsahu. Zabezpečení splňující požadavky pro RC3 podle ENV 1627 nebo NBÚ SS4=2.

VÝHODY

Systémy chráněné patentem. Velmi vysoká úroveň zabezpečení. Rozsáhlá rozměrová řada. Široká nabídka kompatibilních zámků. Výroba kopie klíče pouze se souhlasem majitele systému.

KLÍČE

Polotovar klíče FAB 300HD. Patentově chráněná technologie. Neveřejné rodiny profilů FAB SGHK. Výroba kopie klíče pouze na základě uzavřené bezpečnostní smlouvy.

PROVEDENÍ

5ti stavítkový uzamykací systém. Přídavné kódování na hřbetu klíče-HD. Mosazné těleso i bubínek. Spojka úplná nesymetrická. Standardní povrchová úprava je leštěná mosaz nebo saténový nikl.

INTERIÉROVÉ DVEŘE

Vnitřní dveře

Při zařizování bytu či domu patří interiérové dveře k nejvýraznějším designovým prvkům. Proto je výběr dveří do interiéru velmi důležitým rozhodnutím, které může výrazně ovlivnit celkový vzhled vašeho bydlenía to, jak se doma budete cítit.

Snažíme se, aby výběr interiérových dveří byl co nejširší a poskytoval co nejvíce možností pro různé varianty designových řešení bytů. Nabídka společnosti SOLODOOR poskytuje možnost širokého výběru interiérových dveří, od jednoduchých, klasických a bílých interiérových dveří, přes moderní styly až k extravagantním designům, určeným do nejmodernějších interiérů. Nabízíme i posuvné dveře a širokou nabídku prosklených interiérových dveří.

V naší nabídce interiérových dveří si můžete kromě designového řešení zvolit také:

■ Povrchovou úpravu, barvu, dekor - Více info■ Tvar■ Typ či umístění prosklení - Více info ■ Zárubně - Více info 
Povrch dveří si můžete vybrat klasický dýhovaný, lakovaný, potažený různými druhy fólií s potiskem, různými typy vysoce odolného laminátu v širokém spektru barev a designů, včetně 3D povrchu, který nabízí dokonalou iluzi dřevěného povrchu.

Většina modelů interiérových dveří SOLODOOR se nabízí v klasické otočné, nebo v posuvné variantě, s falcem či bez, s ostrou či oblou hranou.

Interiérovéprotipožárnídveře

DVEŘE POŽÁRNĚ ODOLNÉ (DPO) – instalují se tam, kde zákon vyžaduje rozdělení požárních úseků

Montují se i jako vstupní bytové dveře – pro zvýšení Vaší bezpečnosti.
Dodáváme v jednokřídlé variantě s požární odolností 30 minut (EI2 30) či v dvoukřídlé variantě s požární odolností 30 minut (EI2 30).
DPO dvoukřídlé mají ve standardu ochranou lištu falce.
DPO lze objednat v rozšiřujících provedeních jako je kouřotěsnost, protihluková ochrana.
K DPO nabízíme doplňky - panoramatické kukátko, bezpečnostní kování, bezpečnostní vložku, přídavný zámek.
Standardní rozteč protipožárního zámku - 90/80 mm pro dveře DPO

GRENAMAT je žáruvzdorná deska vyrobená z expandovaného vermikulitu a speciálního anorganického pojiva, které zabezpečuje vysokou odolnost proti vysoké teplotě do 1300 °C a teplotním šokům. Desky jsou zdravotně nezávadné a neobsahují žádná azbestová, skleněná nebo minerální vlákna.

Zárubně interiérových dveří

Neoddělitelnou součástí každých interiérových dveří jsou zárubně , u kterých je důležitá vysoká kvalita. SOLODOOR nabízí široký výběr dveřních zárubní, ze kterých si vybere i zákazník s nejvyššími nároky na kvalitu i design.

Nabízíme klasické i bezfalcové obložkové zárubně, či speciální obložkové zárubně pro renovaci panelákových dveří.

Zárubně dveří se vyrábí v mnoha variantách povrchové úpravy, ať již v mnoha barevných provedení laku, fólie či vysoce odolných laminátových povrchů v mnoha dekorech dokonale imitující dřevo, Zárubeň SOLODOOR je zárukou dlouhodobé užitné hodnoty vašich interiérových dveří.

Standartní obložková zárubeň
Obklad ocelové zárubně

LINUS®

Chytrý zámek

Zdokonalte zabezpečení svých dveří bezklíčovým dveřním zámkem, který zvýší vaši bezpečnost a zjednoduší vám život.

Elegantní design v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi.

Chytrý zámek Linus je bezpečný dveřní zámek, který vám umožňuje dveře zamykat či odemykat bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

Můžete využívat bezklíčového vstupu, kontrolovat, kdo přichází a kdy, poskytovat virtuální klíče pro hosty a kontrolovat, zda jsou dveře otevřené či zavřené. Užijete si naprostou pohodu klid s vědomím, že vás chrání nejnovější chytrý zámek společnosti Yale, která má přes 180 let zkušeností v oblasti zabezpečení.

Hlavní výhody chytrého zámku Linus

■ Přeměňte svůj chytrý telefon nebo hodinky Apple Watch na svůj klíč■ Spravujte vstup do vašeho domova na dálku díky WiFi bridge Yale Connect■ Automatické uzamčení a odemčení při příchodu a odchodu■  Funkce Auto-Unlock díky technologii geofencing odemkne dveře za vás, nemusíte hledat klíče

■ Nové možnosti kombinování s designeminteriéru i exteriéru vašeho domova■ Pro milovníky funkčnosti, kvality a moderních trendů■ Kvalita a pokročilé možnosti bezpečnostního systému zůstávají

Bezpečnost a jistota

Účet Yale Access je chráněn dvouúrovňovým ověřením, což znamená, že kromě hesla budete muset ověřit svou totožnost buď e-mailem, nebo telefonním číslem. Kromě zabezpečení samotné technologie Bluetooth používáme také šifrování AES 128 a TLS, které se obecně označuje jako zabezpečení na úrovni bank. Pokud svůj telefon ztratíte, můžete svůj účet Yale Access i všechny virtuální klíce kdykoliv deaktivovat.

Jednoduchá instalace

Chytrý zámek Linus® se snadno montuje na současnou vložku zámku na vnitřní straně vašich vchodových dveří, takže si můžete ponechat své původní klíče a dále je používat. Vaše vchodové dveře budou zvnějšku vypadat stejně jako předtím - bez jakéhokoliv náznaku chytrých technologií.

Technologie DOORSENS

Pomůže vám zjistit, jestli jsou vaše dveře bezpečně zavřené. A pokud se stane něco neočekávaného, například že jsou dveře pootevřené, budete to vědět jako první. Funkce okamžité výstrahy - pokud se něco změní se stavem vašich dveří, budete o tom vědět jako první.

Živostnost baterie

Jak dlouho baterie vydrží závisí na počtu zamykání a odemykaní dveří za den. Na základě běžného používání vydrží baterie 6 až 9 měsíců.

Příslušenství k chytrému zámku LINUS

Se zámkem LINUS můžete používat různá příslušenství pro kontrolu přístupu.
Vyberte si takové, které bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Yale Linus® Adjustable Cylinder

Zdokonalte zabezpečení svých dveří bezklíčovým dveřním zámkem, který zvýší vaši bezpečnost a zjednoduší vám život.
Je možné, že cylindrickou vložku ve svých dveřích budete muset vyměnit, aby byla kompatibilní s chytrým zámkem Linus® - závisí na tom, jakou vložku právě používáte.

Yale Connect Wi-Fi Bridge

Svůj chytrý zámek Yale zamknete a odemknete odkudkoliv.
Přes svůj telefon vzdáleně ihned pustíte hosty dovnitř, kdykoliv si zkontrolujete stav zámku a díky okamžitým upozorněním na každé zamčení nebo odemčení dveří můžete být klidnější.

Yale Smart Keypad

Nikdy již nebudete muset nechávat klíče pod rohožkou. Vytvořte jedinečné přístupové kódy pro rodinu a hosty, jejichž pomocí odemknou váš chytrý zámek Yale bez tradičního klíče nebo chytrého telefonu.

SMARTAIR™ Pro

SMARTair™ je účinný systém kontroly přístupu, který nabízí inteligentní a jednoduchoumodernizaci oproti klíčům. Je také nákladově efektivní alternativou bezpečnostního systému. Bezkontaktní technologie čipů se dá snadno začlenit do stávajících ochranných soustav a nabízí nejrůznější možnosti řízení. Žádné bourání, lze snadno připojit ke stávajícím domácím telefonům. Jen elegantní a spolehlivá bezpečnost.

SMARTair se dá snadno začlenit do stávajících systémů a nabízí nejrůznější možnosti řízení.

■ Slabý provoz uživatelů, méně dveří ke kontrole■ Aktualizace přístupových práv programovací kartou u dveří■ Není potřeba používat software pro správu přístupu

Dveřní Zařízení

■ Bezdrátové, napájení z baterie■ Elektronické kování, cylindrické vložky a zámky:    Čtečka RFID a uzamykací mechanismus jsou jednotné pro všechny typy dveří ■ K dispozici s různou povrchovou úpravou

Kování SmartAir

Moderním designové kování je vybaveno z jedné strany čtečkou a z druhé panikovou klikou. Je vhodné jak pro vnitřní tak i venkovní dveře se zvýšenými požadavky na bezpečnost. Hodí se pro širokou škálu dveří. SmartAir řeší společně bezpečnost proti případným zlodějům v kombinaci se samouzamykacím zámkem a dále požární bezpečnost z důvodu panikové funkce vnitřní kliky, kdy zmáčknutím vnitřní kliky dochází k okamžitému odemčení a otevření dveří.